Wynajem Busów AMBROZIK

05-500 Piaseczno, ul. Puławska 40A

+48 518 815 500

kontakt@ambrozik.eu

Polityka prywatności

O NAS

Elastyczność

Wysoko cenimy sobie satysfakcję Klienta dlatego oferujemy jasne warunki współpracy. Wykazując dużą elastyczność ograniczamy formalności do niezbędnego minimum i umożliwiajamy naszym Klientom wyjazdy za granicę.

 

Konkurencyjne ceny

Możesz wynająć busa już od 121 zł brutto/dobę. Im dłuższy okres wynajmu – tym niższa cena. Wynajem długoterminowy podlega wycenie indywidualnej. Zapraszamy do negocjacji.

 

Całodobowa pomoc

Nasza infolinia działa 24h na dobę, przez cały rok. W razie problemów otrzymasz natychmiastową pomoc.

 

Bogate wyposażenie dodatkowe

Nasza oferta obejmuje również wszystko, co potrzebne w dłuższej i krótszej trasie – CB radio, nawigacja GPS, foteliki dziecięce, łańcuchy śniegowe, bagażniki dachowe i autoboxy.

Wypożyczalnia busów 9-cio osobowych Warszawa/Piaseczno i okolice.

Jesteśmy profesjonalną firmą, dla której liczy się przede wszystkim satysfakcja klienta. Zajmujemy się wynajmem nowoczesnych i bogato wyposażonych 9-cio osobowych busów. Oferta naszej wypożyczalni skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i firm.

 

Bogata oferta

Oferujemy Państwu busy w 2 klasach: standard oraz komfort, tak aby jak najlepiej dopasować się do Państwa wymagań. Mogą je Państwo wynająć w systemie krótko-, średnio- długoterminowym.

 

Bezpieczne i niezawodne pojazdy

Utrzymujemy nasze pojazdy w doskonałym stanie technicznym. Nasza flota to bezpieczne, niezawodne pojazdy, poddawane regularnym przeglądom i przygotowywane do warunków sezonowych. Wszystkie nasze pojazdy posiadają pełne ubezpieczenie OC/AC/NNW oraz pakiet Assistance